پاورپوینت کالای عمومی چیست

مطالب دیگر:
📖پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی ،آثار هنری چاپ و رنگرزی سنتی📖پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی ،آثار هنری چوبی📖پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی ،آثار هنری سنتی📖پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی ،آثار هنری شیشه گری📖طرح لایه باز لیوان کاغذی -شرکت تبلیغاتی📖کارت ویزیت -مشاغل صنایع دستی📖آموزش ساخت آدم برفی های کوچولو📖آموزش بافت دستبند📖طرح درس سالانه شيمي 2دبيرستان📖طرح درس سالانه زبان انگلیسی سال دوم راهنمایی 📖طرح درس سالانه رياضي رياپي (3) پايه سوم تجربي📖پاورپوینت درباره خشم در كودكان 📖پاورپوینت در مورد قانون مواد خوردني، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي📖پاورپوینت درباره ساختار کتاب ریاضی پنجم ابتدایی 📖پاورپوینت درباره ساختارهای خودکار و نیمه خودکار wsn در شبکه📖پاورپوینت در مورد دوره توجیهی بدو خدمت📖پاورپوینت درباره تشخیص های افتراقی ونشانه های عمومی در مسمومیتها 📖پاورپوینت در مورد جانشینی نوکلئوفیلی آروماتیکها 📖پاورپوینت در مورد روش تربیتی تغافل📖پاورپوینت درباره سلول و اندامكهاي داخل سلول📖پاورپوینت در مورد روش تربیتی تغییر موقعیت 📖پاورپوینت در مورد ساختار اتم📖پاورپوینت درباره راهنمای نظارت برسامانه های تأمین آب آشامیدنی 📖پاورپوینت درباره آشنایی با فولاد ابزار (tool Steel)📖پاورپئینت درباره صهیونیسم و تأثیرات منفی آن برفرهنگ وتمدن اسلامی

شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات37حجم543/831 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

کالای عمومی که گاهی از آن به‌نام کالای جمعی (Collective Good) یا کالای اجتماعی (Social Good) یاد می‌شود، کالایی است که همه از مصرف آن منتفع می‌شوند. به این معنی که مصرف هر فرد، سبب کاهش مصرف سایرین از آن نمی‌شود.پارک، اتوبوس، امنیت و ...، نمونه‌هایی ازکالای عمومی هستند. کالای عمومی با وجودی که برای بسیاری از شهروندان ضروری است، اما بازار و بخش خصوصی، انگیزه کافی برای تولید آن ندارند؛ چراکه ماهیت این نوع کالاها به‌گونه‌ای است که افراد پس از ساخته شدن، حاضر نیستند قیمت آن‌را بپردازند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ویژگی‌های کالای عمومی

کالای عمومی خالص و ناخالص

کالای عمومی و پدیده سوار مجانی (Free Rider)

کالای عمومی واسطه‌ای

کالای مرکب یا شبه عمومی (Quasi-Public Goods)

ابعاد گوناگون کالاهای عمومی

تقسیم بندی کالای عمومی از نظر ملی و محلی

الگوهای تأمین بهینه کالای عمومی

پایان

عنوان : کالای عمومی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 544 کیلوبایت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"