پاورپوینت مصالح شیشه و انواع آن

مطالب دیگر:
🔗جزوه مبانی نظري معماري🔗جزوه معماري منظر🔗جزوه مصالح ساختمانی و مجموعه تست🔗جزوه عناصر جزئيات رشته معماری🔗جزوه تنظیم شرایط محیطی رشته معماری🔗جزوه درك عمومی معماری🔗جزوه مواد و مصالح ساختمانی معماری🔗جزوه زبان تخصصی هنر معماری🔗جزوه ایستایی معماری🔗جزوه طرح تفصیلی تهران رشته معماری🔗جزوه معماری فولدینگ رشته معماری🔗آمار و روشهاي کمی در کتابداري(قسمت اول)🔗فناوري اطلاعاتی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗کتابخانه و کتابداري رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗مدیریت کتابخانه و کتابداري رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗مدیریت منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗منابع و خدمات مرجع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗سازماندهی منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗مجموعه550 تست از دروس رشته علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابدرای سابق)🔗زبان تخصصی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابدرای سابق)🔗جزوه میکروبیولوژي مواد غذایی رشته مهندسی صنایع غذایی🔗جزوه مهندسی صنایع غذایی🔗جزوه تکنولوژي مواد غذایی رشته مهندسی صنایع غذایی🔗جزوه طراحی کارخانجات صنعتی رشته مهندسی صنایع غذایی🔗مجموعه تست زبان تخصصی صنایع غذایی

پاورپوینت همه چیز درباره مصالح شیشه و انواع آن در44 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.


مشخصات فایل
تعداد صفحات44حجم435/668 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

همه چیز درباره مصالح شیشه و انواع آن

شیشه

شیشه به عنوان یکی از پرکاربردترین مصالح صنعت ساختمان‌سازی شناخته شده است که در بخش‌های مختلف ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری کاربردهای مختلفی دارد. از جمله این کاربردها می‌توان به استفاده از شیشه‌های مرغوب و با امنیت بالا در ساخت درب‌ها، پنجره‌ها، ویترین‌ها و مجزا کردن فضاهای داخلی اشاره کرد. با پیشرفت صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی کاربردهای جدیدی برای این ماده، مانند استفاده در کف، سقف و دیوار در ساختمان‌های مسکونی و یا تجاری تعریف شده‌اند.

ترکیب شیشه


با وجود هزاران فرمول جدید شیشه که طی ۳۰ سال گذشته به وجود آمده‌اند، این موضوع قابل توجه است که هنوز مانند ۲۰۰۰ سال پیش، ۹۰ درصد تمام شیشه‌های جهان از آهک، سیلیس و کربنات سدیم تشکیل می‌شوند. البته باید به این نکته اشاره کرد که پیشرفت تکنولوژی باعث ایجاد تغییرات جزئی در اجزای اصلی ترکیب و تغییرات مهم در اجزای فرعی ترکیب شده است. اجزای اصلی عبارت‌اند از: ماسه، آهک و کربنات سدیم و مواد خام دیگر.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.


"