پاورپوینت همه چیز درباره کف کاذب

مطالب دیگر:
🔗پروژه پیرامون بتن و انواع آن🔗پروژه تاریخچه و تکامل Gis🔗پروژه استفاده از مواد FRP در تير و ستون🔗پروژه بتن سبک وزن سازه ای ساخته شده از پوسته میوه نخل روغنی🔗پروژه بتن بدون قالب بندی🔗مقاله بتن کفی🔗پروژه طراحی انواع برج های خنک کننده🔗پروژه سیستم های حرارتی و برودتی🔗پروژه راهسازی🔗پروژه کامل سازه های بتن آرمه ( طراحی شده با Auto CAD)🔗پروژه فن كويل و يونيت🔗پروژه طراحی سد امواج طوفان در هلند (New waterway)🔗فن طراحی شده در سالیدورک🔗لامپ کم مصرف طراحی شده در سالیدورک🔗GPS چگونه کار می کند🔗نگاهی به مبحث درزها در كفسازی🔗جک هیدرولیک طراحی شده در سالیدورک🔗خلاقیت و طراحی آزاد طراحی شده در سالیدورک🔗گزارش کارآموزی رشته عمران احداث ساختمان مسكوني🔗کتاب Vibrations of Elastic Systems With Applications to MEMS and NEMS🔗گزارش کارآموزی کارخانه آرد🔗گزارش کارآموزی مراحل حسابداري پيمانكاري🔗گزارش کارآموزی عمران ( ساختما سازی)🔗گزارش کارآموزی رشته برق در اداره مخابرات🔗پایان نامه شرح دستگاه آنالایزر (کم کردن مصرف برق با سیستم ANA )

در35 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.


مشخصات فایل
تعداد صفحات35حجم421/371 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

همه چیز درباره کف کاذب

کف کاذب و انواع آن

این روزها سیستم کف کاذب تبدیل به یکی از اجزای مهم و اساسی در صنعت ساختمان شده است اما جالب است بدانید بهره‌مندی از این سیستم تنها مختص زندگی صنعتی امروزی نیست و از گذشته‌های بسیار دور نیز توجه معماران را به خود جلب کرده بوده و مورد استفاده قرار می‌گرفته است.
گواه این ادعا برخی آثار تاریخی باقی مانده از بناهای رومی و ایرانی است که با یک بررسی مختصر می‌توان به خوبی آثار آن را مشاهده کرد. از جمله اماکن قدیمی که از این سیستم در ساخت آن‌ها استفاده شده بود می‌توان به حمام‌های قدیمی اشاره کرد.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید از چه زمانی استفاده از این سیستم رونق بیشتری پیدا کرد؟ باید بگوییم استفاده وسیع و مدرن از کف کاذب به اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد قرن بیستم بازمی‌گردد که این دوره به انقلاب مدیریت تاسیسات نیز شهرت دارد.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.


"